O SERIALU
ZWIASTUN
W TYM MIESIĄCU
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Świat gier od wielu lat inspiruje filmowców. W lipcowym cyklu TNT pojawi się zestaw produkcji, które garściami czerpią z wielowątkowych fabuł. Na widzów czeka podróż do średniowiecznej Hiszpanii, zabójcza walka z zombie, ucieczka w apokaliptycznej rzeczywistości i wojna z kosmitami. W programie filmy reżyserowane przez takich twórców jak George Miller (seria „Mad Max", „Czarownice z Eastwick"), Justin Kurzel („Makbet") czy Doug Liman („Pan i Pani Smith", „Tożsamość Bourne'a").

 

ZWIASTUN

W TYM MIESIĄCU NA TNT

05 Lipca
21:00
Poniedziałek

Assassin’s Creed

Loading...
12 Lipca
20:25
Poniedziałek

Na skraju jutra

Loading...
19 Lipca
21:00
Poniedziałek

Mad Max: Na drodze gniewu

Loading...
26 Lipca
21:05
Poniedziałek

Resident Evil

Loading...

W TYM MIESIĄCU

„Assasin's Creed" jest ekranizacją gry o tym samym tytule w reżyserii Justina Kurzela. W rolach głównych Michael Fassbender, Marion Cotillard i Jeremy Irons. Produkcja opowiada o bohaterze, który przeżywa na nowo walki swojego XV-wiecznego przodka. Widzowie będą mogli zobaczyć najwyższy kaskaderski skok, jaki nagrano w całej historii kina.

 

Pierwszoplanowe postaci „Na skraju jutra", wyreżyserowanego przez Douga Limana, w które wcielili się Tom Cruise i Emily Blunt, również trafiają w pętlę czasową. Szybko okazuje się, że to jedyny sposób na pokonanie wrogiej armii kosmitów, która pustoszy ziemię. Major Cage i sierżant Rita Vrataski postanawiają wykorzystać podróże w czasie jako skuteczną broń.

 

„Mad Max: Na drodze gniewu" w reżyserii George'a Millera dostarczy wizualnych doznań wszystkim wielbicielom najlepszych grafik komputerowych z topowych gier. Reżyser tak zaprojektował pustynną przestrzeń Mad Maxa, aby publiczność poczuła się niczym w apokaliptycznej krainie. Ostatnia część filmowej serii nie jest wprost oparta na grze komputerowej, lecz gry o Mad Maxie są równie ważne dla uniwersum i pozwalają widzom lepiej poznać świat uciekinierów buntujących się przed dystopijną władzą.

 

Cykl zakończy jeden z najbardziej znanych obrazów opartych na grze, czyli „Resident Evil", dzięki któremu Mila Jovovich potwierdziła status międzynarodowej gwiazdy. Aktorka samodzielnie wykonała prawie wszystkie skoki kaskaderskie w opowieści o tajemniczym laboratorium, gdzie stworzono substancję zamieniającą ludzi w zombie.